(044) 362-11-40
(044) 362-11-40
(096) 999-85-19
(073) 999-85-19
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 15:00
0 800 752-552
бесплатно по Украине
RU | UA
0

Тест-полоски для глюкометра Contour TS №50

Тест-полоски для глюкометра Contour TS №50
Тест-полоски для глюкометра Contour TS №50Код: 430
(044) 362-11-40
(044) 362-11-40
(096) 999-85-19 (073) 999-85-19
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 15:00
0
355 грн
Уведомить о
наличии
0
101купили товар

Тест-смужки до пристрою для тестування рівня глюкози в крові ContourTS (Контур ТС), 50 шт. в уп.

Призначення: Тест-смужки ContourTS [Контур ТС] призначені для проведення самоконтролю пацієнта з діабетом.

Тест-смужки ContourTS [Контур ТС] призначені для використання з пристроєм тестування глюкози в крові ContourTS [Контур ТС]. Тестування забезпечує кількісне оцінювання рівня глюкози в крові в діапазоні від 0,6 до 33,3 ммоль/л.

Умови зберігання:

  • Зберігайте тест-смужки тільки в оригінальному флаконі.
  • Відразу після витягнення тест-смужки завжди тісно закривайте кришку.
  • Перед тим, як дістати смужку, ретельно вимийте, ополосніть та висушіть руки.
  • Не використовуйте тест-смужку після дати закінчення строку придатності.
  • строк придатності надрукований на наклейці флакону та на картонній упаковці.
  • Зберігайте смужки при температурі від 9°С до 30°С.
  • При переміщенні приладу та тест-смужок в тепліше або прохолодніше місце, зачекайте 20 хвилин і тільки потім проводьте оцінювання рівня глюкози.
  • Система ContourTS [Контур ТС] забезпечує отримання точних результатів при температурі від 5°С до 45°С.
  • Тест-смужки призначені лише для одноразового використання.
  • Не використовуйте їх повторно.


Процедура вимірювання: Більш детальніша інструкція по проведенню тестових процедур, а також інформація про взяття крові з альтернативних місць знаходиться в керівництві користувача системи ContourTS (Контур ТС) та супроводжуючих вкладишах.

Результати вимірювання:

Спочатку результати в приладі відображається в ммоль/л (мілімолей глюкози на літр). Значення ммоль/л завжди має десятинну крапку (наприклад, 5,3 );

значення в мг/дл (міліграм глюкози на децилітр крові) ніколи не має десятинної крапки (наприклад, 96 ). Якщо результат тестування відображається не в тих одиницях, зверніться до служби підтримки 0-800-50-10-80 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України).

Рівень глюкози нижче 2,8 ммоль/л або вище 13,9 ммоль/л може вказувати на погіршення стану здоров’я пацієнта. Якщо відображається результат нижче 2,8 ммоль/л або вище 13,9 ммоль/л, негайно зверніться до медичного фахівця.

Перш ніж вибрати препарат для лікування або його дозування на основі оцінки рівня глюкози за допомогою системи ContourTS [Контур ТС], завжди консультуйтесь з медичним фахівцем.

Недостовірні або суперечливі результати: див.інструкцію користувача приладу. Завищені, занижені та не відповідні дійсності результати можуть стати причиною лікарської помилки. Якщо усунути проблему не вдається, повідомте медичного фахівця про свій стан або зателефонуйте в службу підтримки 0-800-50-10-80

Перевірка якості роботи: Проведіть тестування з контрольним розчином, якщо Ви використовуєте глюкометр перший раз, коли Ви відкриваєте новий флакон з тест-смужками, якщо флакон з тест-смужками був відкритий достатньо давно, якщо Ви думаєте, що глюкометр працює некоректно або якщо результати тестування, що проводили, не відповідають Вашому самопочуттю. Використовуйте тільки контрольні розчини ContourTS (Контур ТС). Ці контрольні розчини спеціально розроблені для використання в системі ContourTS [Контур ТС]. Результати тестування не повинні виходити за межі контрольного діапазону, надрукованого на флаконі і картонній коробці з тест-смужками. Якщо результат тестування з контрольними розчинами виходить за межі, встановлені для контрольних розчинів, не використовуйте Ваш глюкометр для тестування до тих пір, поки не з’ясуєте причину

Контрольний розчин: Тільки для діагностики в лабораторних умовах. Для зовнішнього використання, не ковтати.

Потенційна біологічна небезпека: Медичні працівники, які використовують дану систему з декількома пацієнтів, повинні мати на увазі, що всі вироби та об’єкти, що вступають в контакт з людською кров’ю, навіть після очистки, повинні розглядатися як потенційні переносники вірусних захворювань.

Хімічний склад: ФАД-глюкозо-дегідрогеназа (Aspergillussp., 2,0 од. на тест-смужку) – 6%; фероціанід калію – 56%; неактивні компоненти – 38%.

Метод дослідження: В системі ContourTS (Контур ТС) рівень глюкози в крові визначається на основі виміру електричного струму, що викликаний реакцією глюкози з реагентами на електроді смужки. Кров всмоктується в кінчик для забору тест-смужки за рахунок капілярного ефекту. Глюкоза, що міститься в пробі, вступає в реакцію з ФАД-ГДГ та ферроціанідом калію. При відділенні електронів виникає струм, пропорційний рівню глюкози в крові. Концентрація глюкози в пробі, що використовується, відображається після завершення реакції. Не потрібно ніяких розрахунків.

Можливість порівняльного аналізу: Система ContourTS (Контур ТС) призначена для аналізу цільної капілярної крові. В умовах лабораторії прилад ContourTS [Контур ТС] може використовуватися для аналізу свіжої венозної, артеріальної цільної крові. Альтернативний аналіз для порівняння з результатами лабораторного аналізу повинен проводитися одночасно з використанням тої самої проби крові. Примітка. Внаслідок гліколізу концентрація глюкози швидко зменшується (приблизно на 5 – 7 % на годину).

Обмеження.

Консерванти. Медичні фахівці можуть збирати проби крові в пробірки з гепарином.

Використання інших антикоагулянтів або консервантів не допустиме.

Висота над рівнем моря. Висота в межах 3048 м вагомо не впливає на результати.

Високий рівень ліпідів в крові. Показники можуть бути завищеними при концентрації холестерину >13,0 ммоль/л або при концентрації тригліцеридів >33,9 ммоль/л.

Розчини для перитонеального діалізу. Інтерференція між тест-смужками ContourTS (Контур ТС) та ікодекстрином відсутня.

Ксилоза. Не виконуйте вимірювання під час проведення тесту на абсорбцію ксилоли або зразу після нього. Наявність ксилоли в крові призводить до інтерференції.

Протипоказання. Вимірювання рівня глюкози в капілярній крові не призначається пацієнтам з ослабленим периферичним кровообігом. Причиною отримання невірних результатів при вимірюванні рівня глюкози в периферичній крові можуть бути такі клінічні фактори, як стан шоку, тяжка форма гіпотонії, гіперосмолярна гіперглікемія та сильне зневоднення.

Інтерференція. Зниження концентрації речовин, що зявилися в крові природнім шляхом (сечова кислота, білірубін) або накопичуються в ході лікування (аскорбінова кислота, ацетаминофен), суттєво не впливають на результати.

Далі вказані граничні концентрації цих сполук:

Білірубін           >0,34 ммоль/л

Сечова кислота >1,90 ммоль/л

Аскорбінова кислота >2,04 ммоль/л

Ацетаминофен         >1,46 ммоль/л

Мальтоза                немає інтерференції

Галактоза                немає інтерференції

Гематокрит: рівень гематокриту в межах від 0 до 70% суттєво не впливає на результати, отримані з використанням тест-смужок ContourTS (Контур ТС).

Глюкометр ContourTS (Контур ТС) не призначений для використання у новонароджених.

Сравнить
Оставьте отзыв первым
Получить 15 грн
написав отзыв
с помощью
Имя
Email
Оцените товар
Ваш отзыв
Код