(044) 362-11-40
(044) 362-47-01
(096) 999-85-19
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 15:00
0 800 752-552
бесплатно по Украине
0

Автокресло Cybex Sirona Plus Manhattan Grey (mid grey)

Автокресло Cybex Sirona Plus Manhattan Grey (mid grey)
Автокресло Cybex Sirona Plus Manhattan Grey (mid grey)Код: 14299
(044) 362-11-40
(044) 362-47-01
(096) 999-85-19
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 15:00
0
12 994 грн
Уведомить
о наличии
0
0купили товар

Cybex Sirona Plus - кресло для детей с рождения до 4-х лет, которое устанавливается как против так и по ходу движения.

Установленное против направления движения автомобиля автокресло снижает риск получения травм при лобовых столкновениях более чем на 80% по сравнению с традиционными автокреслами, установленными по направлению движения автомобиля с обычной системой регулировки ремней, так как сила удара распределяется равномерно по всей площади.

Ведущие потребительские организации рекомедуют позицию ребенка против направления движения автомобиля даже детям, старше Группы 0+. Отличные показатели безопасности, продуманная функциональность и инновационные введения принесли автокреслу Sirona титул победителя от ведущей организации потребительского тестирования Германии Stiftung Warentest 6/2012.

Автокресло Cybex Sirona Plus устанавливается только при помощи крепления Isofix и дополнительного упора в пол. Установить его при помощи штатных ремней безопасности нельзя. Для удобства посадки малыша автокресло поворачивается на 90 градусов лицом к двери.

Главное отличие от Cybex Sirona - меланжевый материал отделки, более приятный на ощупь.

Технические характеристики:

 • Общие размеры автокресла: Д х Ш х В - 69 х 44 х 53-58 см.
 • Вес автокресла: 15 кг.
Особенности модели
 • відрізняється ексклюзивною забарвленням - міцна тканина з ефектом саржі в стилі денім.
 • установка проти ходу руху з народження і до 4 років (0-18 кг) і 5-точкові ремені безпеки знижують ризик серйозних або смертельних травм в разі лобового зіткнення.
 • можливість розміщення крісла по ходу руху з 9 місяців до 4 років (9-18 кг) зі столиком безпеки гарантує кращий захист без обмеження рухів, коли дитина вже підріс.
 • кріплення ISOFIX в один клік (в обох позиціях) - проста і швидка установка для більшої безпеки і меншу ймовірність неправильного використання. Передня опора в підлогу забезпечує додаткову стійкість і поглинає енергію удару при зіткненні.
 • технологія «Крісло-шасі» (патент заявлений) створює прямий зв'язок між автомобілем і сидінням. У разі аварії система безпеки автомобіля і крісла одночасно приводяться в дію, і амортизація удару починається на самій ранній стадії.
 • механізм обертання на 360 ° забезпечує комфортний доступ до автокрісла, а також дозволяє поміняти розташування крісла, не знімаючи його з кріплення ISOFIX.
 • регульована лінійна система захисту від бічних ударів (L.S.P.) забезпечує додаткову безпеку в обох позиціях, поглинаючи силу удару при бічних зіткненнях. Лінійне реагування здійснюється завдяки наявності регульованих захисних бічних подушок разом з бічними протекторами.
 • регульований столик безпеки (патент заявлений) працює на зразок надувний подушки, поглинаючи силу удару при лобовому зіткненні при розташуванні крісла по ходу руху і захищаючи дитину від травм шийного відділу. Не потрібно додатково фіксувати столик ременями безпеки.
 • технологія активного відгуку (патент заявлений) активно захищає дитину в зоні безпеки автокрісла. У разі аварії столик безпеки «відповідає» на рух тіла дитини, дбайливо притискаючи його до крісла.
 • 5-точкові ремені безпеки (для використання в положенні проти ходу автомобіля) - регульована одним рухом система з м'якими накладками для промежини, тулуба і плечей.
 • регулювання позиції спинки одним натисканням робить подорож ще більш комфортним. У положенні"по ходу"автокрісло регулюється за нахилом в 7 положеннях, «проти ходу» - в 5 положеннях.
 • регулювання рівня підголівника одним натисканням - просте і швидке регулювання для найзручнішою і безпечної позиції - 10 різних положень.
 • дихаючі тканинні чохли.
 • прати у пральній машині при 30 ° C.
Характеристики автокресла
Возраст
от рождения до 4 лет
Группа
Крепление в машине
Подголовник
Регулируемый по высоте
Боковая поддержка
Положение сна/отдыха
Съемная обивка
Материал обивки
Износостойкая ткань с эффектом саржи джинсового вида
Дополнительно
Столик безопасности
Сравнить
Оставьте отзыв первым
Получить 15 грн
написав отзыв
с помощью
Имя
Email
Оцените товар
Ваш отзыв
Код